Únor 2013

Chcete být...spřátelený blog?

22. února 2013 v 23:28 | Silver from silver-screen.blog.cz

Budu velmi ráda, pokud se stanete mým spřáteleným blogem, takže jen hurá do vyplnění komentáře!
  1. vaše přezdívka
  2. váš blog
  3. o kom, o čem je váš blog
Ale jsou tu samozřejmě podmínky:
  • nesmíte být sprostí, používat nadávky
  • komentovat pokud možno co nejčastěji, minimálně jednou do týdne (to samé platí pro mě)
  • mít aspoň malinký zájem o Carey (protože pak by to nebavilo vás, ani mně.)
[Chtěla bych ale podotknout, že upřednosťnuji blogy o "celebritách", které nejsou celebritami, tzn. herečky jako třeba rpávě Carey, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Keira Knihgtley a spousta dalších hereček či herců, co už mají nějakou tu práci za sebou. Nechci tím nikoho urážet, píšu to pro spokojenost nás všech.). Ale samozřejmě pokud je blog o Miley Cyrus zajímavý a sympatický, nedělá mi vůbec problém.]

Carey Mulligan

22. února 2013 v 23:14 | Silver |  About Her
Herečka Carey Hannah Mulligan se narodila do rodiny hotelového manažera a z toho důvodu prožila své dětství převážně v Německu.
Narodila se 28.5.1985 v Londýně, kde se později snažila přihlásit na různé herecké školy, nikde ji ovšem nevzali. začala tedy pracovat jako barmanka a poté přišla první role ve slavném filmu Pride and Prejudice Joea Wrighta, kde jí bylo 19.
Pak si zahrála v několika televizních filmech a seriálech (včetně Doctor Who), aby přišla zlomová role Jenny ve snímku An Education, který ji rposlavil i v USA, tzn. celosvětově. Následovaly více méně evropské snímky jako Shame, Drive nebo Never Let Me Go. Vyjímkou byl jen film Wall Street: Money Never Sleep.

Carey je vdaná za hudebníka za Marcuse Mumforda (zpěvák skupiny Mumford and Sons), takže jí vlastně můžeme říkat i Carey Mumford.
Určitě se nalaďte na její vlnu a sledujte vývoj této krásné herečky.