"Daisy je jako Kardashianovy", říká Carey Mulligan

29. dubna 2013 v 19:54 | Silver |  Interviews,articles

Další důkaz, že vliv "The Kardashians" je široko daleko.
Minulý týden,Gloria Steinem- pozoruhodná feministka a intelektuálka- bránila Kim Kardashian, když řekla US Weekly, že je "odporné" šikanovat těhotnou ženu. Nyní, ve Vogue, Carey Mulligan přirovnala sestry Kardashianovy k Daisy Buchanan, vadné hrdince Velkého Gatsbyho.
Mulligan, vypadající velmi chic na obálce Vogue, hraje tajemnou, povrchní Daisy - kterou literární vědci přirovnali k skutečné životní lásce autora knihy F.S. Fitzgeralda, Zeldě - v nadcházejícím filmu Baze Luhrmanna. "'Připadá mi, že jsem sama sebou vždy zaujatá a je to tak zábavné, jen zůstaň stát stranou a dívej se na mne.' to je přímá citace Zeldy,"
řekla 27 letá herečka časopisu.


"Je to ten druh pocitu: jsem-tak-malá-nic-na-mě-není, dívejte-se-na-mě-nic-na-mě-nemáte. Cítí se jako kdyby žila ve svém vlastním filmu jejího života. Je neustále na jevišti, hraje a převádí celý den i noc. Ve snu se vám nemůže nic stát. Nemůžete umřít. Je jako v 'The Kardashians'."
Herečka, která byla nominována na Oscara v roce 2009 za film An Education, údajně porazila v konkurzu takové herečka jako Scarlett Johansson, Michelle Williams, Blake Lively, Keiru Knightley nebo Natalii Portman.
Carey si okamžitě získala Leonarda DiCapria, který hraje hlavní roli. Luhrmann poté připomněl rozhovor s hercem hned po jejím konkurzu: "Leonardo se na mě otočil a řekl 'No...Myslím, že je to další velká věc. ['Well . . . I guess that's the Next Big Thing in acting.'-doslovná věta, nevím, jestli jsem to správně pochopila]'-a myslím, že to bylo velmi bystré-pak dodal:' Viděli jsme spoustu dobrých hereček, ale Daisy by měly být taková skleníková květina, něco, co by nutilo Gatsbyho ji ochraňovat.' Potom to bylo velmi rychlé rozhodování. Byl to opravdu jeden z těch klasických příběhů ze zákulisí, kde se stalo: ''Hmm, hmm, hmm-boom.' ".


Nevím, jestli jsem přeložila vše správně, něco je hodně volně přeloženého, ale snad jste pochopili podstatu. A to, že Carey v tom bude skvělá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary | Lana-Del-Rey-Daily Mary | Lana-Del-Rey-Daily | Web | 29. dubna 2013 v 20:25 | Reagovat

Jé, ty si úžasná, veľmi ti ďakujem, že si mi to poslala, zajtra to určite hneď zverejním! :) Ešte raz veľmi pekne ďakujem, nesmierne si ma potešila :)

2 Tinka Tinka | Web | 30. dubna 2013 v 20:40 | Reagovat

Carey v tom bude rozhodne skvelá. Zatiaľ čo čítam knižku, tak som fakt nadšená. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama