Prosinec 2013

Citáty 2

31. prosince 2013 v 18:17 | Silver |  Quotes
"Minulý týden jsem šla do místnosti, kde byla Amber Heard. Málem jsem upadla. Nemohla jsem se jí ani dívat do očí. Je téměř oslepující. Ona je tak krásná."
"Vždycky jsem nesnášela noční kluby a hlasitou muziku."
" Když mi bylo 16, snila jsem asi o útěku do Ameriky nebo tak něco, protože mi připadalo, že se učím jen algebru a říkala jsem si: "A k čemu mi to bude?" "
"Chtěla jsem být v Glee, ale řekli mi, že nejsem dost slavná a nedostala bych ani cameo [nevýznamná role bez scénáře, např. procházející člověk]"
"Vždycky jsem hrála role, které byly mladší než já."
"Zavolala jsem mamce a řekla: "Mami, mami, mami! Jsem nominovaná na Oscara!" A ona řekla: "Ó, skvělé, jsem teď zrovna s jedním žákem, můžeš mi zavolat za 45 minut?" "
"V Londýně mě nikdy nepoznají a to se mi líbí. Jednou za rok za mnou někdo přijde a zeptá se jestli nejsem "toho-a-toho neteř", protože si myslí, že mě odněkud poznávají. Líbí se mi to."
"Moji rodiče byli zcela proti. Chtěli, abych šla na univerzitu. Nikdo u nás v roidně nebyl herec, žádné neznali. Báli se."

XXXX

26. prosince 2013 v 21:02 | Silver |  Moje povídání
Omlouvám se všem. Nějak nemám náladu blogovat, nebo spíš vypisovat, co je nového u Carey. A že toho je. Ale raději se teď věnuju jiným věcem.). Omlouvám se taky všem, ke komu jsem se nezapsala do kontroly a ani nezapíšu, nemám čas a popravdě ani nemám nějak chuť...Možná si dám od blogu trochu pauzu, ale věřte, že na vaše blogy chodím (na většinu) a zajímám se. Prostě jen nemám chuť nějak něco psát. Stejně to mám i s tímhle "článkem".
Nechci vám nějak kazit (určitě) veselé svátky, jistě si je plně užíváte, stejně jako já .)!
Ale myslím, že přidám ještě nějaké Careyiny citáty, aby to tu nebylo tak prázdné.

P.S.: Ale tahle fotka mě potěšila .)...

RECENZE: Gilda

13. prosince 2013 v 21:10 | Silver |  Recenze

Gilda

Předem se všem omlouvám, že jsem nakonec nevybrala (jinak vítězný) film s Audrey, ale rozhodla jsem se pro film, který asi není všeobecně tak znám, ale přesto by mohl zaujmout...Film s Audrey udělám příště, slibuju:)!

Dazed & Confused | January 2014|

13. prosince 2013 v 19:14 | Silver |  Interviews,articles

Prací s neohroženými režiséry a vědomě se vyhýbajícím korzetovým kuriózním, typicky anglickým dobovým dramatům, se stala Carey Mulligan jednou z nejvíce vzrušujících hereček současnosti. Po 18-ti měsíčním volnu se vrátila na plátna jako naštvaná Jean Berkey ve vynikajícím dramatu bratří Coenů. Hannah Lack se proto vypravila za 28letou herečkou do hlubin Dorsetu, aby zjistila, co ji nutí vybírat si tak nekompromisní scénáře-a jak se vypořádala se zpíváním s Justinem Timberlakem.

Nakonec jsem zjistila, že to není až tak žhavé a většina rozhovoru s Carey nám zůstane ukryta, poněvadž asi málo z nás najde v trafice časopis Dazed & Confused, že...takže, těšte se na recenzi!

Dazed & Confused January 2014

12. prosince 2013 v 18:04 | Silver |  Profesionální fotografie

Uf, jak jsem říkala, objevilo se poněkud více novinek, než jsem čekala, takže přikládám zajímavé fotky pro časopis Dazed&Confused. Strašně se mi líbí ty černobílé snímky ze studia, ale titulka ne-e. Nevím proč, ale Carey tady vypadá jako chlap, a to nemám nic proti chlapům.D. K fotkám se samozřejmě objevil taky poměrně dlouhý článek, takže nevím, co dřív dopřekládat a napsat.
Jinak, Carey taky má malý článeček v TIME Magazine, takže přidávám krátký úryvek:
"Bylo těžké se přeorientovat z Gatsbyho na 60. léta. Natáčela jsem Gatsbyho zrovna když jsem dostala práci v Inside Lllewlyn Davis. Tak za dva dny jsem šla přímo z natáčení Gatsbyho ke Coenům."
acwE6acJ adgUmcMQ abskQ4Na abcsCwkF
A taky se můžeme podívat na krásné video z focení, které ale bohužel není na YT, takže se na něj koukněte tady!

Arriving at LAX Airport| 6. 12. 2013

11. prosince 2013 v 17:51 | Silver |  Papparazi fotky

Panejo, vůbec nemám přehled, kde se Carey vyskytuje. Jak je možné, že do LA přiletěla na Thanksgiving a teď tam zase přiletěla?!
Plánovala jsem uveřejnění recenze, ale musím se učit ZSV a nakonec se objevilo dost novinek, takže si ještě počkáte...Jinak se mi dost líbí Careyino oblečení, taková zajímavý mix všeho, ale jde to k sobě.
advmox1d abhWtkI3 adzJItIy acnmtUrv

Fast Blog News

9. prosince 2013 v 15:06 | Silver |  Moje povídání
Omlouvám se, že mi to sepsání recenze nějak trvá, ale vytvářela jsem na pro ni animace a dokonce (!) překládala video. Takže si můžete být jisti, že tentokrát to bude pecka.D .
Jinak vám chci vzkázat, že i když se komentář na blogu nezobrazí, tak já ho vidím (čarovné schopnosti.DD).
taky se hci omluvit za to, že teď momentálně nebudu moc "obíhat", neboli nebudu mít čas číst novinky ze světa mých oblíbenců, ale o Vánocích to snad vynapravím. Mimochodem, neměli byste náladu na nějakou malou kontrolku affiliates.D?
Jo, a jinak strašně, strašně děkuju vám všem, co sem chodíte, nemůžu si pomoct, ale dojímá mě to...I ta návštěvnost, v porovnání s ostatními není nijak závratná, ale jsem za ni šíleně ráda, za chvíli (?) překročí 5000 .D! A taky hóódně děkuji Clovie, že vytvořila tuhle nejvícroztomilou editorialku s Carey.).
Takže-zůstaňte naladěni a nezapoměňte.).
P.S.: Všem doporučuju filmy Catching Fire a Sunset Blvd.!

“The Great Gatsby” leads AACTA Nominations

5. prosince 2013 v 18:01 | Silver |  News

Krátká zpráva: Trhák The Great Gatsby vedl na nominacích 3. AACTA Awards se 14ti nominacemi, těsně následován nezávislým snímkem režisérky Kim Mordaunt Rocket. Přeji hodně štěstí!

tak a jinak jsem teď dopřekládala spoustu článků, ještě zbývá jeden poměrně dlouhý rozhovor s Carey, který chci taky dopřekládat, ale hlavně přijde na řadu recenze filmu!

“Inside Llewyn Davis” wins Best Film at Gotham Awards

5. prosince 2013 v 17:53 | Silver |  Interviews,articles
poznámka nad čarou: vážně se musím na ten film kouknout! A taky mi připadá trochu přehnané, jak všichni dávají důraz na Oscary.

Film bratří Coenů Inside Llewlyn Davis, výherce Grand-Prix v Cannes, získal další ocenění ještě dřív, než začne předávání Oscarů. Dojemné a začarované vidění světa folkové scény šedesátých let v New Yorku, ve kterém si zahráli carey Mulligan, Oscar Isaac a John Goodman byl jasný vítěz festivalu, který byl založen jako oslava indie filmů vyrobených v severní Americe. Coenovi doufají, že film jim pomůže doplnit další Oscary, kteří se budou konat příští březen, do jejich kolekce.
Gotham awards nejsou úplnými předznamením Oscarů, i když dva z minulých výherců byla na Oscary nominováni (Moonrise Kingdom a Beasts of the Southern Wild).